• Welkom bij Hockeyclub Hasselt Stix

    Hockey Club Hasselt Stix groeit de laatste jaren zeer snel.

    We willen een bloeiende en gepassioneerde sportvereniging zijn in Hasselt en ver daarbuiten. Een vereniging die zich richt op het bevorderen van de hockeysport in onze gemeenschap.  Onze club heeft een sterke reputatie opgebouwd over de afgelopen 10 jaar. We trekken zowel jeugd- als seniorspelers aan en met hen een heel entourage van sympathisanten.   

    De club is aangesloten bij de Koninklijke Belgische Hockeybond en telt ruim 500 leden. De club heeft ploegen in alle jeugdcategorieën van U7 tot U19. Ben je zelf ook geïnteresseerd om hockey te spelen? Meer informatie over lid worden van Hasselt Stix vind je hier. 

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    14 apr.Stix D-2 - Indiana D-61 - 4
    14 apr.Stix H-1 - Woluwe H-11 - 5
    14 apr.Stix D-1 - La Louvière D-13 - 1
    13 apr.Stix U19G-1 - Arlon U19G-11 - 3
    13 apr.Stix U11G-1 - Oree U11G-13 - 2
    13 apr.Rapid U14G-1 - Stix U14G-13 - 1
    13 apr.Stix U16B-1 - Waterloo Ducks U16B-11 - 7
    13 apr.Ascalon U10B-1 - Stix U10B-12 - 6
    13 apr.Beerschot U16G-1 - Stix U16G-11 - 8
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechtersAccommodatieDetails
    20 apr. 09:00Hoegaarden U8B-1 - Stix U8B-2Hoegaarden
    20 apr. 09:30Leuven U12B-2 - Stix U12B-1K. (Koen) Van Roy (Scheidsrechter), J. (Jesus) Fernandez Jauregui (Scheidsrechter), K. (Katrien) Herman (Veldafgevaardigde)Leuven
    20 apr. 10:00Stix U10B-2 - Leuven U10B-2S.T. (Sébastien) Thijs (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter), Q. (Quinten) Vertessen (Veldafgevaardigde)Stix
    20 apr. 10:00Stix U9B-1 - Isca U9B-2M. (Michaël) Bleux (Scheidsrechter), L. (Lukas) Kleijnen (Scheidsrechter), Q. (Quinten) Vertessen (Veldafgevaardigde)Stix
    20 apr. 10:00Stix U16G-1 - Hoegaarden U16G-1J. (Johan) Frison (Scheidsrechter), S. (Sven Erik) Van 't Veer (Scheidsrechter), C.W. (Claudia) Willems (Veldafgevaardigde)Stix
    20 apr. 10:30Leuven U8G-1 - Stix U8G-1B. (Basil) Vastiau (Scheidsrechter)Leuven
    20 apr. 11:00Stix U9G-1 - Embourg U9G-1A. (Koen) Ameloot (Scheidsrechter), L. (Laurens) Kleijnen (Scheidsrechter), Q. (Quinten) Vertessen (Veldafgevaardigde)Stix
    20 apr. 11:00Stix U8B-1 - Blue Lions U8B-1E. (Elisabeth) Maris (Scheidsrechter), Q. (Quinten) Vertessen (Veldafgevaardigde)Stix
    20 apr. 11:00Stix U7B-1 - Leuven U7B-1J. (Julie) Laurijssens (Scheidsrechter), Q. (Quinten) Vertessen (Veldafgevaardigde)Stix
    20 apr. 11:00Meetjesland U12G-1 - Stix U12G-1M. (Mathieu) Verly (Scheidsrechter)Meetjesland
    20 apr. 11:30Pingouin U16B-1 - Stix U16B-1P.G. (Pierre) Geruzet (Scheidsrechter), S.D. (Stéphane) Dekeyzer (Scheidsrechter)Pingouin
    20 apr. 12:30Waterloo Ducks U11G-1 - Stix U11G-1Waterloo Ducks
    20 apr. 12:45Taxandria U14B-1 - Stix U14B-1J. (Jose) Ortiz (Scheidsrechter)Taxandria
    20 apr. 12:45Mol U16G-1 - Stix U16G-2S. (Sien) Huybrechts (Scheidsrechter), S. (Sander) Dragt (Scheidsrechter)Mol
    20 apr. 13:00Stix U16G-3 - Genk U16G-1Z. (Zoë) De Krem (Scheidsrechter), C. (Charlotte) Huysmans (Scheidsrechter)Stix
    20 apr. 13:00Maasmechelen U16G-1 - Stix U16G-4V. (Veerle) Coumans (Scheidsrechter), V. (Valerie) Voncken (Scheidsrechter), T. (Tom) Maas (Scheidsrechter)Maasmechelen
    20 apr. 14:30Stix U16B-2 - Genk U16B-1F. (Fleur) Valenta (Scheidsrechter), K.W. (Kees) Wouters (Scheidsrechter), P.T. (Peter) Thys (Veldafgevaardigde)Stix
    20 apr. 15:00Waterloo Ducks U19G-2 - Stix U19G-1S. (Sven Erik) Van 't Veer (Scheidsrechter)Waterloo Ducks
    20 apr. 16:30Stix U19B-1 - Leuven U19B-3F. (Fleur) Valenta (Scheidsrechter), N. (Nele) Adriaenssens (Veldafgevaardigde)Stix
    20 apr. 18:00Stix U19G-2 - Leuven U19G-4M. (Miel) Van Gorp (Scheidsrechter), W. (Ward) Kerkhofs (Scheidsrechter)Stix
    21 apr. 10:00Rix U14G-1 - Stix U14G-1Stix
    21 apr. 12:00Old Club D-1* - Stix D-1Old Club
    21 apr. 13:00Victory D-8 - Stix D-2Victory
    21 apr. 15:00Huy H-1 - Stix H-1Huy
    24 apr. 17:00Stix U12G-1 - Antwerp U12G-1Stix
    27 apr. 10:00Stix U16B-1 - Pingouin U16B-1Stix
    27 apr. 10:00Stix U12B-1 - Leuven U12B-2Stix
    27 apr. 10:00Stix U11G-1 - Waterloo Ducks U11G-1Stix
    27 apr. 10:00Isca U9B-2 - Stix U9B-1ISCA
    27 apr. 10:00Embourg U9G-1 - Stix U9G-1Embourg
    27 apr. 10:00Huy U7B-1 - Stix U7B-1Huy
    27 apr. 10:00Hoegaarden U16G-1 - Stix U16G-1Hoegaarden
    27 apr. 10:30Leuven U8B-1 - Stix U8B-1Leuven
    27 apr. 11:00Stix U12G-1 - Meetjesland U12G-1Stix
    27 apr. 11:00Stix U8B-2 - Hoegaarden U8B-2Stix
    27 apr. 11:00Stix U8G-1 - Dragons U8G-2Stix
    27 apr. 11:30Stix U14B-1 - Taxandria U14B-1Stix
    27 apr. 11:30Leuven U10B-2 - Stix U10B-2Leuven
    27 apr. 11:30Genk U16G-1 - Stix U16G-3Genk
    27 apr. 13:00Stix U16G-2 - Mol U16G-1Stix