Hasselt Stix leeft! Bij de dagelijkse werking, het beheer en de organisatie van een hockeyclub komt heel wat kijken, daarom is een helpende hand steeds welkom. Ben je op zoek naar een leuke ervaring en wil je nieuwe mensen leren kennen, neem dan contact op met ons secretariaat!

Voor de sportieve werking van Hasselt Stix verwijzen we graag naar het sportief organogram.

BESTUUR      
Voorzitter Raf Mommen voorzitter@hasseltstix.be +32 478 20 55 24
Secretaris Lore Dewulf secretaris@hasseltstix.be +32 478 69 62 67
Penningmeester Patrick Sturing penningmeester@hasseltstix.be +32 494 10 53 04
Sponsoring & Fundraising Dieter Dias en Stephan Beer sponsoring@hasseltstix.be +32 479 87 70 01
Extra-Sportief Philippe Bleiman events@hasseltstix.be +32 471 64 07 16
       
       
SPORTIEF COMITE      
       
Club Manager Academy Kim van Vlerken kim@hasseltstix.be +32 477 71 05 95
Coach Academy Emanuele Iossa emanuele@hasseltstix.be  +39 333 526 0725
Umpire Academy Xavier Croquey xavier@hasseltstix.be +32 475 50 22 96
Onderbouw (U7 t/m U12)

Quinten Vertessen

Tarik Remans

onderbouw@hasseltstix.be

+32 474 07 11 41

+32 468 22 88 20

Bovenbouw (U14 t/m U19)

Emanuele Iossa

German Albornoz

bovenbouw@hasseltstix.be

+39 333 526 0725

+39 333 885 6188

Senior (Dames & Heren) Xavier Croquey xavier@hasseltstix.be +32 475 50 22 96
       
CONTACTEN SPORTIEF      
Trainers Emanuele Iossa emanuele@hasseltstix.be  +39 333 526 0725
Keepers  Claudia Willems keepers@hasseltstix.be +32 476 88 86 66
Club Umpire Coaches

Nele Adriaenssens

Wannes Theys

nele@hasseltstix.be

wannes@hasseltstix.be

+32 493 98 34 89

+32 468 15 18 03

Coach-ouders Lieven Vandewal lieven.vandewal@gmail.com +32 477 46 87 58
Terreinreservatie Ann Houbrechts ann@hasseltstix.be +32 477 31 70 83
Materiaal Steven Pirotte materiaal@hasseltstix.be +32 476 71 26 38
Rugnummers Ann Houbrechts ann@hasseltstix.be +32 477 31 70 83
Trimhockey Adinda Cha trim@hasseltstix.be  +32 485 74 70 75
G-Hockey vacature    
Fithockey Lore Dewulf lore@hasseltstix.be +32 478 69 62 67
Indoor Hockey Ann Houbrechts zaalhockey@hasseltstix.be +32 477 31 70 83
Hockey2School / Start2Hockey

 

Quinten Vertessen

Tarik Remans

 

quinten@hasseltstix.be

tarik@hasseltstix.be

 

+32 474 07 11 41

+32 468 22 88 20

Hockey Camps Kim van Vlerken sportkampen@hasseltstix.be +32 477 71 05 95
Buitenlandse trainers & spelers Xavier Croquey xavier@hasseltstix.be +32 475 50 22 96
Social Media Wannes Theys socialmedia@hasseltstix.be  +32 468 15 18 03
       
CONTACTEN DIVERS      
Clubhuis & bar Claudia Willems clubhuis@hasseltstix.be +32 474 80 58 73
Juridisch Tom Swerts legal@hasseltstix.be +32 486 75 04 78
IT Tijl Vermant webmaster@hasseltstix.be +32 492 58 61 71
Verantwoordelijke vrijwilligers Jelle van der Weij vrijwilligers@hasseltstix.be +32 479 16 37 24
Vertrouwenspersoon en API Bernard Bynens vertrouwenspersoon@hasseltstix.be +32 477 69 24 13
       
INFRASTRUCTUUR - PROJECT STIX 3.0      
Algemeen Raf Mommen raf@hasseltstix.be +32 478 20 55 24
Bouw-technisch Thomas Vundelinckx thomas@hasseltstix.be +32 498 66 76 25
Sport-technisch Xavier Croquey xavier@hasseltstix.be +32 475 50 22 96
Financieel Patrick Sturing patrick@hasseltstix.be +32 494 10 53 04